ZorkunMt2
ArelMt2 ArelMt2

Server Bilgileri

Server Ad?
:

Sexy KO Efsane Geri Döndü

Zorluk
:
PK
Durum
:
Sunucu A?k
Puan
:
0 Oy

Server Tan?t?m?

 Sexy Ko

Efsane PVP Sexy-KO Geri döndü. Bilen bilir bilmeyen gelir öğrenir. Ben burda sizlere server öyle server şöyle demiyecem. Herkez mutlaka bir pvp oynamıştır. Dünyayı yeniden keşfetmedik. Kod yapıları server türü aynıdır. Kimsede işin kod kısmına bakmaz. Bizi ilgilendiren oyuncuların deneyiminin oyun heyacanını yarıda kesilmemesi. Kesinti yok Kapanma YOK: 

- Kolay Level
- Zor Item
- Yeni nesil 21xx patch
- USKO ile birebir sekilde calisan skiller gibi ozellikleri kullanabilirsiniz. Yepyeni PK Server SEXY KO


Neden Sexy-KO Oynarız.
Oyun firmaları gözümüzü ceplerimize dikmiş.Bir çok oyuncu oynadığı oyunun tüm deneyimlerini yaşamadan oyunu bırakmak zorunda kalıyor. Neden mi Herkez parası kadar oynuyor. 
PVP lerde level kasma sorunu olmuyor genelde PK serverler için söylüyorum. 

.Sexy-KO amacı para olmayan bir Knight online PVP'dir. İşlerinde uzman Mühendisler tarafından yapılmış bir PVP oyunudur.Amac muhteşem bir oyun deneyimi yaşamak. Ayrıca sorunları çözebilecek deneyime sahip tek PVP Sexy-KO. 

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da sorun olabilir... Yapmamız gereken oldukça basittir. Sorun olduğunda ForumdaFacebooktaOyun içindeki GM lere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. 

 

İstek ve önerileriniz bizim için önemli. Siz isteyin biz sizi bekletmeyiz. Deneyin görün :) 

Kaliteli PK Server

Oyunu oynamak ve oyun hakkında bilgi almak için  Tıklayın : http://www.sexy-ko.com/

Yorumlar

Banner Reklam Alan

istatislikler

Metin2 Server
1733
Knight Server
20
Silkroad Server
7
Wolfteam Server
1
Toplam Blog Kategori
228
Sitemizdeki Online

www.metin2-serverler.org

Pvp Serverler

Son yillarda genc nesilin bilgisayar kullanma amacina bakmis olursak, cogu kullanicilarin zamanini online oyunlarla gecirdigini gorecegiz. Bu genc nesil kendini daha cok pvp serverlere kaptirmis durumdadir sitemizin amaci ise en guncel pvp serverleri oyuncularla paylasimda bulunmasidir. Sitemizde tanitimi olan bu online oyunlar; metin2 pvp serverler, knight pvp serverler ve silkroad pvp serverlerdir. Sitemizi ziyarette bulunan butun oyunculara iyi oyunlar dileriz.

Metin2 pvp serverler | Pvp serverler | Metin2 emek serverler | Metin2 editsiz pvp serverler | Editsiz pvp serverler | Emek pvp serverler | Emek serverler | Silkroad pvp serverler | Knight pvp serverler